Начало Кандидати Работодатели HR агенции

Бързо търсене:
Категория:
Място:

ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА / РЪКОВОДИТЕЛ НА ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ  [22/01/2019]

Фирмена група Кодоньото представлява мрежа от над 50 филиала, в 20 страни, с общо над 900 души персонал, занимаваща се с международен транспорт, логистика и спедиция.

С флотилия от почти 1400 ремаркета и огромния брой подизпълнители извършваме редовни товарни автомобилни превози в цяла Европа.

Офиси на Кодоньото има в Италия, Испания, Португалия, Франция, Люксембург, Австрия, Германия, Унгария, Великобритания, България, Македония, Румъния, Сърбия, Словакия, Словения, Полша, Беларус, Индия, Австралия, Сингапур, Дубай.

Позицията:

Набираме служители за следните позиции:

ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА /  РЪКОВОДИТЕЛ НА ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ

в нашия офис: София

Отговорности:

-           Ежедневно контактува с клиенти, доставчици и други международни фирми; използва международни програми за продажба на товари / транспорт (Timocom, Trans, Teleroute, Transporeon etc.); търси и продава товари; изготвя транспортни заявки; води преговори за цени; проследява сключените вече транспортни договори- заявки и следи за тяхната навременна доставка и ефективност

-           Разработва и поддържа дългосрочни търговски  отношения с редовни клиенти и доверени доставчици на местно и международно ниво

Изисквания:

-           ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ (ЖЕЛАТЕЛЕН, НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН)

-           Способност за работа в екип,  взимане на самостоятелни решения и поемане на отговорност, предприемчивост, оперативност при разрешаване на проблемни ситуации и готовност за работа под напрежение

-           Добри организационни и аналитични умения, афинитет към бизнес комуникации и делови преговори, мотивация, отговорност и отдаденост към работата

Познания на чужди езици:

-           Много добро ниво на Италиански или Английски език; Френски език е предимство

-           Допълнителни езици: Полски, Чешки, Словашки, Български, Румънски, Руски, Унгарски, Македонски

Какво предлагаме:

-           Постоянно обучение и усъвършенстванe на работния процес

-           Международна работна среда и възмоност за работно място в различни наши офиси в цяла Европа

-           Ежедневна комуникация на чужди езици

-           Мотивиращо възнаграждение

-           Възможност за професионално развитие в стабилна, много добре развита и структурирана компания на световно ниво

Изпратете вашата автобиография и мотивационно писмо на:

cv@codognotto.com

Тип на работата:
Постоянна

Място:
София

Заплата:
[n/a]

Дата на започване:
[n/a]

Фирма:
Codognotto Bulgaria SRLU

Описание на фирмата:
Фирмена група Кодоньото представлява мрежа от над 40+ филиала, в 21 страни, с общо над 900+ души персонал, занимаваща се с международен транспорт, логистика и спедиция. С флотилия от 1000+ ремаркета и огромния брой подизпълнители извършваме редовни товарни автомобилни превози в цяла Европа. Офиси на Кодоньото има в Италия, Испания, Португалия, Франция, Люксембург, Австрия, Германия, Унгария, Великобритания, България, Македония, Румъния, Сърбия, Словакия, Словения, Полша, Беларус, Индия, Австралия, Сингапур, Дубай.

Уебсайт на фирмата:
www.codognotto.com

За да се кандидатирате за тази работа, моля натиснете бутона Кандидатиране

Изпрати тази обява за работа на приятел

Email адрес, на който да се изпрати обявата:

Вашето име:

Код:

Вход
Парола:

Начало : Кандидати : Работодатели : HR агенции : Условия : Реклама : Партньори : Помощ : Контакти

2009 Dreamt Jobs |