Home Jobseekers Employers HR Agencies

Búsqueda rápida:
Categorías:
Región:

СОЦИАЛНA AСИСТЕНТKA ЗА RAYLEITH, АНГЛИЯ  [11/09/2018]

Английската фирма търси социална асистентка за обгрижване на възрастно семейство в Rayleith, АНГЛИЯ.

 Начало на заетостта: 20.09.2018

За клиентите:

·         Възрастният господин е на 92 г., и е необходима ежедневна помощ  и осигуряване на лични грижи. Преживял е мини инфаркт, има депресия и три операции на хернията. Придвижва се с ролатор.

·         Възрастната дама е на 96 г. и не се нуждае от пециални грижи. Има високо кръвно налягане, операция на катарагта и е изкарала мини инфаркт. На моменти е капризна и ината.

 Задължения и отговорности:

·         Помощ при ежедневна грижа: при преобличане, лична хигиена, къпане, приготвяне на храни и напитки.

·         Помощ в домакинството – пазаруване, готвене и чистене

·         Изпълнения на поставените лекарски предписания;

·         Компания и разходки.

·         Водене на писмена документация.

 Английската фирма предлага:

·         Сигурна и легална работа в Англия;

·         Атрактивно възнаграждение;

·         Договор по английското законодателство;

·         Съдействие пред институциите във Великобритания за получаване на пълния пакет от документи NINо & DBS Check;

·         Съдействие за откриване на банкова сметка в страната.

 Изисквания към кандидатите:

·         Да владеят английски език на добро ниво /писмено и говоримо/;

·         Да имат опит в обгрижването на възрастни хора (опитът в Англия дава предимство);

·         Възрастови ограничения – няма.

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

За повече информация и кандидатстване за работната позиция, свържете се с нас в работно време (09:00ч. – 17:00ч.) на телефони: +359 877 215 988 или +447495595335. Бихте могли да изпратите автобиография с актуална снимка на t.yordanova@unitedpartnershr.eu

Tipo del trabajo:
Contrato/plazo

Región:
София

Salario:
[n/a]

Fecha para empezar:
20/09/2018

Empresa:
United Partners HR

Descripción de la empresa:
United Partners HR" e лицензирана българска фирма, която предоставя работа в чужбина в три основни направления: • Строителни дейности в Швеция, Англия и Финландия; • Горско стопанство в Швеция, Германия, Англия и Финландия; • Социални дейности (грижа за възрастни и/или болни хора) в Германия и Англия. Компанията е регистрирана с лиценз № 1903 от 14/07/2015 г. за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за чужбина и с лиценз № 171 от 16/09/2016 г. за извършване на дейност, като предприятие, което осигурява временна работа. В "United Partners HR": • Обръщаме специално внимание на всеки кандидат; • Оказваме съдействие при кандидатстване за дадено работно място; • Подпомагаме личностното и професионално развитие на кандидатите посредством специализирани програми за квалификация и преквалификация; • Сключваме трудов договор и съдействаме за издаването на всички необходими документи за работа в чужбина; • Поддържаме тесен контакт с всеки служител, преди и след като е нает на работа; • Грижим се за всички наши кадри, защитавайки техните права и интереси. "United Partners HR" възприема ангажимента към хората, търсещи работа, за своя мисия. Благодарение на натрупания във времето опит, компанията се утвърди като надежден работодател, предпочитан и изгради своя имидж, чрез отдаденост и личен подход към всеки един потенциален кандидат.

Website de la empresa:
[n/a]

Para presentar su candidatura para este trabajo por favor haga un click sobre Presentar una candidatura si está consumidor registrado o conecte con:
Nombre: Татяна Йорданова

Email: t.yordanova@unitedpartnershr.eu

Teléfono: 0877215988

Envíe este anuncio de trabajo a un amigo

Email a que se envíe el anuncio:

Su nombre:

Código:

Contraseña:

Home : Jobseekers : Employers : HR Agencies

2009 Dreamt Jobs |