Начало Кандидати Работодатели HR агенции

Бързо търсене:
Категория:
Място:

Шофьор CE – Щора или тандем- 2300 €  [07/09/2018]

LUKSMANN търси кандидати за работа в немска транспортна фирма за длъжността:

Шофьор CE –  Щора или тандем-   2300  €

Регион: Долна Саксония, около Бремен

Основни задължения:

·      работа на щора или тандем

·      превоз на спедиторски стоки по маршрути на дълги разстояния в Германия

·      писемна комуникация с диспечера на немски

Предлагаме  следните условия

·      постоянна работа

·      немски трудов договор за неопределен период, сключен директно с работодателя

·      заплата 2300 € бруто+ диети 640 € месечно нето

·      за по-дълго сътрудничество  – 230 € бонус

Гарантираме :

·      работа в финансово стабилна компания – своевременност на възнаграждението,

·      правото на здравно осигуряване в целия Европейски съюз,

·      платени осигурителни вноски – придобиване на германски пенсионни обезщетения,

·      права на социални помощи, включително Kindergeld,

·      помощ на българоезичен консултант през целия период на заетоста

Ние изискваме:

·      C + E шофьорска книжка с код 95, карта на водача

·      начални познания на немски език

·      опит като шофьор C+E

Очакваме Вашата Автобиография (СV) c актуалната снимка на следния адрес: hr@luksmann.eu

Подробна информация  предоставяме на тел. 0035924916226 или 0048 500 333 824

Моля, приложете клаузата: „Съгласен съм с обработката на моите лични данни за нуждите на настоящите и бъдещите процедури за набиране на персонал, в съответствие с разпоредбите на Закона за 29 август 1997 г. за защита на личните данни (обн., бр. 101 от 1992 г., т. 926, изм.) ”

Тип на работата:
Договор/срочна

Място:
София

Заплата:
2300

Дата на започване:
[n/a]

Фирма:
Luksmann BG

Описание на фирмата:
Компания Luksmann е специализирана в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Осигуряваме работа както за опитни международни шофьори, така и за шофьори без опит, предлагаме позиции без познаването на чужд език, и с изисквания немски или английски език на авто-композиции: камиони, ремаркета, цистерни, силози, самосвали и др.

Уебсайт на фирмата:
www.luksmann.eu

За да се кандидатирате за тази работа, моля натиснете бутона Кандидатиране

Изпрати тази обява за работа на приятел

Email адрес, на който да се изпрати обявата:

Вашето име:

Код:

Вход
Парола:

Начало : Кандидати : Работодатели : HR агенции : Условия : Реклама : Партньори : Помощ : Контакти

2009 Dreamt Jobs |