Home Jobseekers Employers HR Agencies

Búsqueda rápida:
Categorías:
Región:

Строителен инженер  [09/07/2018]

Технически ръководител

Ref.No:

TR

Описание и
Изисквания:

Фирма "Мастер Проджект" ЕООД, специализирана в производство, доставка и монтаж на метални конструкции и метални изделия изполващи се в строителството, търси да назначи:

Технически Ръйоводител

Задължения

- организира, ръководи и контролира СМР
- контролира качеството на изпълняваните СМР и отговаря за изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа спесификация
- отговаря за спазването на поставените в графика срокове

Изисквания:
- Висше образование
(строителен инженер);

- Опит на същата или подобна позиция;

- Умения за работа с хора и тяхното ръководене;

- Познания на технологичните процеси, свързани с изработване на продукцията;

- Компютърна грамотност и работа със AutoCAD, EXCEL;
- Шофьорска книжка;

Фирмата предлага:
- Трудов догово
р;

- Мобилен телефон;

- Служебен автомобил;
- Постоянна и дългосрочна работа

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас,
изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Всички получени документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани само за нуждите на подборната процедура.

Месторабота:

гр.Стамболийски

Tipo del trabajo:
Permanente

Región:
Пловдив

Salario:
[n/a]

Fecha para empezar:
[n/a]

Empresa:
МАСТЕР ПРОДЖЕКТ ЕООД

Descripción de la empresa:

Website de la empresa:
[n/a]

Para presentar su candidatura para este trabajo por favor haga un click sobre Presentar una candidatura

Envíe este anuncio de trabajo a un amigo

Email a que se envíe el anuncio:

Su nombre:

Código:

Contraseña:

Home : Jobseekers : Employers : HR Agencies

2009 Dreamt Jobs |