Home Jobseekers Employers HR Agencies

Búsqueda rápida:
Categorías:
Región:

СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА  [17/05/2018]

„Поликонтакт“ търси амбициозен и мотивиран специалист за позицията СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА

Отговорности:
- осъществяване на контакт и поддържаща комуникация с клиенти на компанията
- поддържане и изграждане на дългосрочни търговски взаимоотношения с настоящи и бъдещи партньори
- участие в договаряне на цени и условия, и изготвя оферти при организирането на доставките
- поддържа актуална информацията в специализираната система на извършените доставки

Изисквания:
- практически опит в организирането на логистични услуги
- много добро владеене на английски език - писмено и говоримо
- много добра компютърна грамотност
- комуникативност, експедитивност, организираност и умения за обслужване на клиенти
-аналитичност и ориентираност към резултатите

Компанията предлага:
- мотивиращо възнаграждение
- фирмено обучение
- отлични условия на труд и възможност за професионално развитие
- нагласа за интензивни пътувания в чужбина

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени проекти кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Tipo del trabajo:
Contrato/plazo

Región:
Варна

Salario:
[n/a]

Fecha para empezar:
[n/a]

Empresa:
Поликонтакт

Descripción de la empresa:
[n/a]

Website de la empresa:

Para presentar su candidatura para este trabajo por favor haga un click sobre Presentar una candidatura

Envíe este anuncio de trabajo a un amigo

Email a que se envíe el anuncio:

Su nombre:

Código:

Contraseña:

Home : Jobseekers : Employers : HR Agencies

2009 Dreamt Jobs |