Начало Кандидати Работодатели HR агенции

Бързо търсене:
Категория:
Място:

СЪТРУДНИК „ДИГИТАЛЕН И ТЪРГОВСКИ МАРКЕТИНГ“ „Поликонтакт“ търси мотивиран и креативен СЪТРУДНИК „ДИГИТАЛЕН И ТЪРГОВСКИ МАРКЕТИНГ“  [13/04/2018]

Отговорности:
- разработва маркетинг стратегия на търговската дейност, отговаряща на бизнес плана за развитието на Компанията
- проучва и анализира пазара и конкуренцията, като следи състоянието и тенденциите на пазарите и цените на аналогичните стоки и услуги
- разработва концепция за реклама и лансиране на продуктите
- предлага план за осъществяване на дигитални рекламни кампании в различни интернет и социални платформи и следи за неговата релизация, като взема пряко участие
- изготвя и разпространява он-лайн бюлетин във връзка с реализиране на маркетингови кампании при представяне и популяризиране на продукти и специални предложения на Компанията

Изисквания:
- завършено висше икономическо образование или СТУДЕНТИ последен курс степен Бакалавър/Магистър със специалност “Маркетинг“, „Реклама“, „Продажби“ или др. сходни
- задължителен минимален опит в директните продажби и/или дигитален маркетинг
- отлична писмена и говорима грамотност на български и английски език, като опит в чужбина е предимство
- креативност и внимание към детайла
- желание за пътуване в страната и чужбина
- желание за надграждане на знанията и повишаване на квалификацията

Допълнителна информация:
- възможност за дългосрочно развитие в Компанията
- мотивиращо възнаграждение и допълнителни бонуси

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка и Мотивационно писмо. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени документи кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Тип на работата:
Постоянна

Място:
Варна

Заплата:
[n/a]

Дата на започване:
[n/a]

Фирма:
Поликонтакт

Описание на фирмата:
[n/a]

Уебсайт на фирмата:

За да се кандидатирате за тази работа, моля натиснете бутона Кандидатиране

Изпрати тази обява за работа на приятел

Email адрес, на който да се изпрати обявата:

Вашето име:

Код:

Вход
Парола:

Начало : Кандидати : Работодатели : HR агенции : Условия : Реклама : Партньори : Помощ : Контакти

2009 Dreamt Jobs |