Начало Кандидати Работодатели HR агенции

Бързо търсене:
Категория:
Място:

МАРКЕТИНГОВ СПЕЦИАЛИСТ С ОПИТ  [28/03/2018]

„Поликонтакт“ търси Маркетингов специалист с опит

Изисквания:
- минимум 1 година ПРОФЕСИОНАЛЕН ОПИТ в маркетингови проучвания - изследване динамиката на цени на стоки и услуги на българския пазар
- висше образование с икономически профил - маркетинг, търговия и продажби или др. сходни
- гъвкавост, способност за работа под напрежение и в кратки срокове
- отлична компютърна грамотност

Отговорности:
- извършва маркетингови проучвания, маркетингово планиране и анализ на пазарните възможности в конкретната пазарна ниша - макро среда, конкуренция, пазарна оценка на потребителите, анализ на продукта/услугата, анализ на използваните маркетингови канали и цените
- събира, обобщава и анализира събраната информация
- извършва и други конкретно възложени и свързани с разработката на анализа дейности

Начин на кандидатстване:
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Тип на работата:
Договор/срочна

Място:
Варна

Заплата:
800

Дата на започване:
[n/a]

Фирма:
Поликонтакт

Описание на фирмата:
[n/a]

Уебсайт на фирмата:

За да се кандидатирате за тази работа, моля натиснете бутона Кандидатиране

Изпрати тази обява за работа на приятел

Email адрес, на който да се изпрати обявата:

Вашето име:

Код:

Вход
Парола:

Начало : Кандидати : Работодатели : HR агенции : Условия : Реклама : Партньори : Помощ : Контакти

2009 Dreamt Jobs |