Home Jobseekers Employers HR Agencies

Búsqueda rápida:
Categorías:
Región:

"ПОЛИКОНТАКТ" търси ОФИС КООРДИНАТОР  [28/11/2017]

Описание на позицията:
- извършва координационна дейност в офиса
- провежда входяща и изходяща кореспонденция на български и английски език
- осъществява вътрешни и външни контакти с клиенти и контрагенти
- приема телефонни обаждания и запитвания от страна на клиенти
- при необходимост изпълнява и други поставени задачи от административен, технически и организационен характер

Изисквания към кандидата:
- ОТЛИЧЕН ПИСМЕН И ГОВОРИМ АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
- компютърна грамотност MS Office, Internet
- отлични комуникативни умения
- организираност и инициативност
- умения за работа в екип
- опит не се изисква, но ще се разглежда като предимство позиция с координационни функции

Компанията предлага:
- 5-дневна работна седмица в офис среда
- възможност за професионално развитие и обучение, не се изключват пътувания и командировки
- подходяща за студенти последен курс или специалисти с малък практически опит
- много добро възнаграждение

Как да кандидатствате?
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо. Одобрените кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Tipo del trabajo:
Permanente

Región:
Варна

Salario:
[n/a]

Fecha para empezar:
[n/a]

Empresa:
Поликонтакт

Descripción de la empresa:
[n/a]

Website de la empresa:

Para presentar su candidatura para este trabajo por favor haga un click sobre Presentar una candidatura

Envíe este anuncio de trabajo a un amigo

Email a que se envíe el anuncio:

Su nombre:

Código:

Contraseña:

Home : Jobseekers : Employers : HR Agencies

2009 Dreamt Jobs |